Ana sayfa

RISHBIN WUXI CO., LTD

Şirket profili
Rulo şekillendirme makine pazarında yenilikçi bir tedarikçi olan Rishbin'e hoş geldiniz.

Rishbin , 1999 yılında kurulmuştur . Yirmi yıllık gelişme ile şu anda rulo şekillendirme makine endüstrisinde lider bir profesyonel tedarikçi haline gelmekte ve kaliteli üretim hattını tüm dünyadaki pazarlara ihraç etmektedir.

Kaliteli, düşük maliyetli ve uzun ömürlü rulo şekillendirme sistemleri sunma konusundaki deneyimlerimize dayanarak yaptığımız makineler, çelik çerçeve konstrüksiyon, tavan ve tavan rayları, önceden tasarlanmış çelik konstrüksiyon montajı, konut, ticari ve tarımsal yapı ihtiyaçları için yaygın olarak kullanılmaktadır. Bölgedeki en üst seviyedeki Rulo Şekillendirme Makinelerinin tasarımında uzman ve deneyimli bir satıcıyız . Müşterilerimiz ve değerli müşterilerimiz çözüm talep ettiğinde otomotiv, inşaat ve bina için onlara yeni yenilikler sunuyoruz. Şirket, tezgahta kendi sırt çantası, çatı kaplama makinesi ve çok daha fazlası gibi çok sayıda alet ve rulo şekillendirme ekipmanı sağlamak için kendi nişini ve saygınlığını yarattı. Başarı, müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak suretiyle hissedilir ve bunu mükemmel hassasiyet, mükemmel verimlilik ve düşük israf ile elde ettik.

Başarının daima müşteriler tarafından alındığı fikrini edinmek için Roll Forming Machines'in kalitesi ve maliyetinden ödün vermeden onlara güçlü, sağlam ve iyi planlanmış satış sonrası hizmetler sunmaktayız. İnşaat pazarındaki ve diğer potansiyel sektörlerdeki büyüme nedeniyle, tasarımcılar ve mühendisler, amacınıza hizmet edebilecek uygun ekipmanı yapacaktır. Mühendislerimiz ve tasarımcılar, ürünlerimizi iyileştirmek için daima yeni fikirler arıyor. Hizmetlerimiz genellikle maliyetinizi düşürmek ancak değerinizi artırmak için hazırlanmıştır. Hizmetlerimiz, pek çok imalat şirketinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır; bu şirket, acımasız arayışı yerine getirmek ve genel verimlilik seviyesini artırmak için Rulo Şekillendirme Makineleri'ne ihtiyaç duyacaktır.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Rishbin 1999 yılında kurulmuştur. Daha fazla on yıllık gelişme, şimdi bu Makina Sanayi oluşturan roll alanında önde gelen profesyonel tedarikçisi haline gelir ve pazarlara tüm dünyada, kaliteli üretim hattı verir.

Rishbin araştırma ve geliştirme, çevre koruma ve enerji tasarrufu malzeme makine inşa devreye girer. Biz almak "kalite ilk olarak, kredi yüksek, hizmet-e sevketmek, sürekli yenilik" yönetim ilkeleri olarak. Yeni teknolojiler, araştırma evlat edinmek ve yeni ürünler geliştirmek, ürün kalitesinin mükemmellik için çaba için gelişmiş yönetim teknolojilerini uygulamak için sürekli çaba.

2000 yılında
Fabrikamız sadece 42 metrekare alan kaplı ve ana işimizin açık kalıp işleme ve şekillendirme makine geliştirme rulo olduğunu. Kaynak, yükleme ve kaldırma sadece bizim fabrika kapısı önünde sahada tamamlanabilir.

2006 yılında
Biz 400 m2'lik atölye özgün bölge üzerinde inşa ve taşıma konveyör yüklü. Bizim çalışma verimliliği büyük ölçüde düzelmiştir.

2010 yılında
Bizim atölye alanı 1500 metrekare tarafından genişletilmiş. Bizim 50 çalışan bir profesyonel araştırma ve renkli çelik ürünleri yapmak için seri üretim makineleri ve diğer ürünler oluşturan rulo mümkün geliştirme ekibi kurdu.

2014 yılında
Başka 9600 metre kare bizim atölye için eklediğimiz ve 100'den fazla çalışanı vardı. Şekillendirme makinesi rulo geliştirmek yanında, biz de aktif olarak kendimizi içine belgili tanımlık araştırma ve promosyon renkli çelik, profil çelik, özellikle zemin güverte adanmış. Ürünümüz yaygın olarak otuz ülke ve bölgeleri dünya çapında satıldı.

RISHBIN WUXI CO., LTD RISHBIN WUXI CO., LTD RISHBIN WUXI CO., LTD RISHBIN WUXI CO., LTD
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Diğer

Markalar : RISHBIN

Yıllık satış : 5000000-10000000

Yıl kurulan : 1999

İhracat p.c : 80% - 90%